Szkolenie n/t. kompetencji Ognisk i Ognisk Gminnych

Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Chełmie zaprasza na szkolenie dotyczące kompetencji Ognisk i Ognisk Gminnych, które odbędzie się dnia 18 listopada 2014 roku o godz. 13.00  w Klubie ZNP OP w Chełmie, ul. Lubelska 18. Szkolenie poprowadzi prawnik Lubelskiego Okręgu ZNP Pan Marek Kasperek. Informujemy jednocześnie, iż obecność na szkoleniu Prezesów Ognisk / Ognisk Gminnych i członków Zarządu jest obowiązkowa. Prosimy o obieranie oddelegowań w biurze OP ZNP w Chełmie.

Z koleżeńskim pozdrowieniem,
OP ZNP w Chełmie.