Godziny otwarcia: dni robocze 730 - 1530
KONTO:
75 1540 1144 2016 0003 3028 0001
NIP: 526-00-01-884
Suchań Ewa
Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Chełmie – Prezes OP ZNP
Binkiewicz Renata
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie - Przewodnicząca SPAiO
Danieluk Dorota
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej nr 2 w Chełmie
Mazur-Gałus Maria
Przewodnicząca Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów
Muniak Maria
Oddziałowa Sekcja Emerytów i Rencistów w Chełmie
Laszuk Ryszard
IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
Paszko Agnieszka
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chelmie
Półtorak Mariusz
Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie
Makaruk Barbara (głos doradczy)
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej - Szkoła Podstawowa w Uhrze
Suchań Ewa
Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział Powiatowy w Chełmie – Prezes OP ZNP
Muniak Maria
Oddziałowa Sekcja Emerytów i Rencistów w Chełmie
Kowalska Beata
Chełmskie Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie
Stepaniuk Małgorzata
Przedszkole Miejskie nr 13 z O.I.
Paszko Agnieszka
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chelmie
Binkiewicz Renata
Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie - Przewodnicząca SPAiO
Boćwińska Marzena
Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie
Cielepała Jolanta
Szkoła Podstawowa w Rejowcu
Danieluk Dorota
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej nr 2 w Chełmie
Gorczycki Mariusz
Szkoła Podstawowa w Żmudzi
Górna Wanda
Oddział Powiatowy ZNP w Chełmie
Gołębiowska Dorota
Zespół Szkół w Siedliszczu
Laszuk Ryszard
IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
Kiejda Wojciech
Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie
Mazur-Gałus Maria
Przewodnicząca Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Chełmie
Adamiec Mariusz
Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie
Paszkiewicz Jolanta
Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym
Łobaczuk Anna
Zespół Szkół w Sawinie
Makowska Wioletta
Półtorak Mariusz
Zespół Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie
Słomka Arkadiusz
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku
Wanarska-Zakaszewska Beata
Szkoła Podstawowa w Strachosławiu
Wlaź Jolanta
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojsławicach
Zawadzka-Świr Renata
Szkoła Podstawowa w Rejowcu Fabrycznym
Makaruk Barbara (głos doradczy)
Szkoła Podstawowa w Uhrze - Przewodnicząca OKR